WUBER Kalové ponorné čerpadlo s drtičem 2″ W11005

Tento žádaný kus WUBER Kalové ponorné čerpadlo s drtičem 2" W11005 od top výrobce WUBER Sp. z o.o. jednoduše pořídíte nyní se slevou. Akční cena již od 1970 Kč
Cena: 1970 Kč

WUBER Kalové ponorné čerpadlo s drtičem 2″ W11005
Čerpadlo Wuber W11005 je ideální pro odčerpávání septiků, kapalin obsahujících částice, jako je písek, štěrk, bahno a další organický odpad.
Ideální pro plnění a vyprazdňování retenčních nádrží, sudů, zavlažování půdy a rostlin a čerpání vody z uzavřených nádrží, tj. bazénů, jezírek nebo rybníků.
Čerpadlo s drtičem je vybaveno spolehlivým motorem o výkonu 2500 W, díky kterému dosahuje rychlosti 3000 ot./min., což znamená kapacitu 18000 l/h.
Čerpadlo má vysoce kvalitní litinovou lamelovou brusku, která funguje jako oběžné kolo. Díky tomuto řešení má čerpadlo snadnější drcení nečistot z kapalin a má 100% průchodnost.
Zařízení je vybaveno kondenzátorem, který zajišťuje měkký start, díky čemuž je motor méně vystaven poškození, což výrazně ovlivňuje jeho životnost.
Dlouhý napájecí kabel o délce 10 m umožňuje použití čerpadla i v místech vzdálených od zdroje energie, bez použití prodlužovacího kabelu.
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů – 100% litina, zcela hermetické a plně ponorné.
Čerpadlo může čerpat vodu až do výšky 10 metrů a 2″ čep umožňuje připojení čerpané hadice.

Výhody:

Výkonný 2,5 kW motor
Litinový lopatkový drtič
Dlouhý napájecí kabel
Vysoce kvalitní zpracování
Technické parametry:

Průměr pro připojení hadice: 2″
Max. výška zdvihu: 10 m
Max. kapacita: 18 m3/h
Obsah balení:

Čerpadlo
Rychloupínací konektor

Další produkty z kategorie Čerpadla

Další produkty od výrobce WUBER


Top