Venkovní ohniště Ruben Garden | Polyrey®

Tento kvalitní a žádaný výrobek Venkovní ohniště Ruben Garden | Polyrey® od výrobce Karma premium jednoduše můžete sehnat právě teď v akci! Akční cena již od 53482 Kč
Cena: 53482 Kč

Venkovní ohniště Ruben Garden | Polyrey®Ohniště se stává středobodem setkání s přáteli a rodinou na terase či zahradě.
Ohniště Ruben Garden z vaší terasy vytvoří pohodový prostor pro setkání s vašimi blízkými. Toto ohniště lze využít hned třemi způsoby – jako odkládací stůl, ohřívač a gril.
Jídelní plocha je vyrobena z velmi odolného materiálu Polyrey®, který je k dispozici v několika designech. Stojan je vyroben z černě lakovaného kovu. Uvnitř stojanu se nachází propan-butanová bomba a bateriové zapalování. Ohniště může být umístěno v jakémkoli venkovním prostoru bez omezení. Pro zvýšení bezpečnosti je vybaveno skleněným štítem proti přímým plamenům a větru. Srdcem ohniště je nerezový hořák doplněný lávovými kameny a keramickými poleny, což dodává ohni velmi realistický vzhled. Ohniště může být doplněno dvoustrannou litinovou pánví, která je ideální pro moderní styl grilování zvaný plancha. Díky ní můžete na plynovém ohništi připravit masové speciality, mořské plody, různé druhy zeleniny nebo oblíbené indické placky. Výkon hořáku až 8,8 kW dokáže efektivně vyhřát okolní prostor, což umožňuje prodloužení venkovní sezóny. Nad hořákem lze umístit kovový kryt a ohniště se tak může stát zahradním stolem pro odkládání nápojů a jídla.
Materiál Polyrey®, ze kterého je vyrobená horní deska ohniště, vyniká těmito vlastnostmi.

Všestranný, odolný a hygienický povrch
Vysoká odolnost proti vnějším vlivům (praskání, nárazu, oděru, skvrnám, vlhkosti, poškrábání, teplu, propálení cigaretou, chemikáliím a čistícím prostředkům)
Sanitized® – povrch antibakteriálně ošetřen ionty stříbra
Neporézní, voděodolný povrch
Bezpečný při styku s potravinami (IANESCO)
Venkovní ohniště Ruben Garden | Polyrey®

Robustní podstavec z lakovaného kovu
Čtvercová horní deska ze silně odolného materiálu Polyrey®
Extra silný čtvercový hořák
Kovový kryt hořáku
Realistické plameny
Grilování na oboustranné litinové pánvi
Skleněná zábrana proti větru
Rychlá instalace
Nenáročný a bezpečný provoz
Snadno přenosné
Hoření bez zápachu
Přívětivé k životnímu prostředí
Součástí dodávky je krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Další produkty z kategorie Karma

Další produkty od výrobce Karma premium


Top