POWERMAT Plazmová řezačka 50A IGBT PM-PP-50L

Tento zlevněný kus POWERMAT Plazmová řezačka 50A IGBT PM-PP-50L od top výrobce POWERMAT můžete získat tady a teď právě za výhodnou cenu. Cena od 6773 Kč
Cena: 6773 Kč

POWERMAT Plazmová řezačka 50A IGBT PM-PP-50L
Montovatelný redukční ventil

Redukční ventil s odvaděčem kondenzátu a manometrem umožňuje zvolit vhodný tlak plynu.
Bezkontaktní zapálení oblouku

Rukojeť řezačky je vybavena přídavným kabelem pro bezkontaktní zapalování v režimu HF (High Frequency).
Plazmová řezačka Powermat PM-PP-50L umožňuje řezat elektricky vodivé materiály, jako jsou nelegované, legované, drahé oceli, hliník, měď, nikl nebo litina. Zařízení je vyrobeno technologií IGBT. Tato technologie poskytuje nejvyšší výkon jako žádná jiná. Ve srovnání s množstvím spotřebovaného proudu získáme více než úměrné množství energie. Řezný proud je velmi stabilní, což zaručuje vysokou kvalitu řezu. Díky technologii IGBT je zařízení lehké a kompaktní. Dokáže řezat až 50 ampérů v 60procentním pracovním cyklu, což vám umožní řezat materiály až do tloušťky 12 mm.
Kromě toho zařízení iniciuje oblouk v režimu HF (High Frequency Ignition) – termín používaný k popisu bezkontaktní iniciace elektrického oblouku pomocí vysoké frekvence, což umožňuje vytvoření čistého výchozího bodu.
Výhodou plazmového řezání stlačeným vzduchem je, že dokáže řezat vysokou rychlostí při zachování vysoké kvality řezné plochy. Schopnost řezat tenké materiály bez spálení a malá řezná mezera jsou dalšími výhodami plazmového řezání. Není potřeba žádný drahý plyn. Použití běžného stlačeného vzduchu a snadná obsluha zaručují bezproblémové použití v oblastech nástaveb, nádrží, ocelových konstrukcí, topení, klimatizace, ale i v oblasti sanitárních zařízení a dalších instalací.
Díky správně navržené rukojeti je plazmové řezání přesné a pro obsluhu bez únavy. Svařovací kabely připojené k hořáku jsou navíc pokryty speciálním opletením, které je chrání před vnějšími faktory a usnadňuje jejich organizaci během práce. Pohodlný a přehledný ovládací panel zařízení umožňuje jeho ovládání i ve svářečských rukavicích.
Výhodou frézy je její mobilita. Nízká hmotnost spolu s kompaktními rozměry a pohodlnou – stabilní rukojetí pro přenášení výrazně zvyšují komfort práce.
Zařízení je chlazeno vysokorychlostním ventilátorem. Tepelná pojistka odpojí stroj, pokud je překročen přípustný pracovní cyklus pro daný svařovací proud, čímž se zabrání přehřátí frézy.
Technické parametry:

Napětí naprázdno: 230 V
Spotřeba energie: až 6,5 kVA
Typ: Plazmová řezačka
Typ zapalování: HF (bezkontaktní)
Dělená hloubka řezu: 15 mm
Kvalitní hloubka řezu: 10 mm
Rozsah řezného proudu: 20 – 50 [A]
Rozsah provozního napětí: 88-100 [V]
Řezací proud při 100% pracovním cyklu: 39 A
Požadovaný tlak vzduchu: 3,5 – 5 [bar]
Spotřeba vzduchu: 120 l/min
Technologie: IGBT
Obsah balení:

Plazmová řezačka
Zemnicí kabel – 200 cm
Plazmová řezací rukojeť – 405 cm
Plynová hadice – 200 cm
Montovaný redukční ventil s manometrem

Další produkty z kategorie Plazmové řezačky

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top