POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-50B

Žádaný kus POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-50B od výrobce POWERMAT jednoduše naleznete právě opravdu výhodně! Cena od 748 Kč
Cena: 748 Kč

POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-50B
Konstantní napětí: Pomocí stejnosměrného napětí k nabíjení baterie zkontrolujte, zda nabíjecí proud není příliš vysoký, a během procesu jej snižujte.
Konstantní proud: Indikuje, že objem baterietage je nižší než nastavené napětí nabíječky, ale nabíječka bude udržovat konstantní proud pro nabíjení baterie.
Modulace udržovacího náboje: Když je baterie voltage se blíží jmenovitému objemutage a nabíjecí proud je již nízký na nastavený proud, přepne se do režimu modulace plovoucího nabíjení. To znamená, že baterie je nabitá, ale neustále se kontroluje, zda nedochází k poklesu napětí, a automaticky se dobíjí střídavým proudem.
Plovoucí modulace náboje: Režim bude udržovat stav plného nabití baterie.
Nabíjení v 8 krocích:

KROK 1: DIAGNOSTIKA: analýza baterie, jejího stavu nabití a správného spojení mezi baterií a nabíječkou.
KROK 2: ODSÍŘENÍ: Rozpoznání sulfátové baterie, nabíjení nízkonapěťovým, vysokoproudým pulzním proudem odstraní síran z desek baterie a obnoví baterii na původní kapacitu.
KROK 3: ANALÝZA: kontrola, zda baterie není poškozena a zda může přijímat nabíjecí proud – zabraňuje nabíjení poškozené baterie.
KROK 4: MĚKKÝ START: pokud není baterie poškozena, začne nabíjení relativně nízkým proudem (asi 15%) a postupně se zvyšuje její hodnota.
KROK 5: HLAVNÍ NABÍJENÍ: Nabíjejte konstantním maximálním proudem, který se automaticky upravuje podle stavu nabití baterie, dokud není dosaženo 80 % kapacity baterie.
KROK 6: KONEČNÉ NABÍJENÍ: Nabíjejte klesajícím proudem a konstantním objememtage dokud není dosaženo 100% kapacity baterie.
KROK 7: ANALÝZA: Test nabití baterie v délce přibližně 2 minut – pokud úroveň nabití baterie po zastavení nabíjení neklesne, proces nabíjení je dokončen.
KROK 8: PULZOVÁNÍ: Sledujte objem baterietage a udržujte optimální nabití na 95-100 % kapacity pulzováním nabíjecího proudu.
Řízení MCU (mikroprocesoru)

Bezpečnostní prvky:

Přepěťová ochrana – Ochrana se aktivuje, když je nabíjecí napětí nastaveno na něco jiného, než je detekovaný parametr.
Funkce diagnostiky baterie – Nabíječka nepřetržitě monitoruje stav baterie.
Ochrana proti přehřátí: Když teplota nabíječky překročí 150 °C, nabíječka přestane nabíjet. Když teplota klesne na 80 °C nebo se nabíječka vypne asi na 10 minut, lze baterii znovu nabít.
Ochrana proti zkratu: Pokud dojde ke zkratu v obvodu, provoz se automaticky zastaví. To se projeví jako dlouhé pípnutí. Stačí přesně zapojit nabíječku, poté se automaticky dobije.
Ochrana proti zpětnému připojení: Zatímco svorky (+/-) jsou omylem připojeny obráceně, nabíječka vás na to upozorní ve formě přerušovaných dlouhých pípnutí. Jakmile jsou svorky správně připojeny, dojde k nabíjení.
Nejmodernější technologie nabíjení PWM s MCU

Nabíječka PM-PM-50B od společnosti Powermat je první nabíječkou baterií na trhu s mikroprocesorovým řídicím systémem v technologii PWM s možností nabíjení 12 V a 24 V baterií, který inteligentně a cíleně volí správné parametry, díky čemuž se vaše vybitá a zanedbaná baterie regeneruje.
Inteligentní obnova baterie se provádí neustálým testováním systému a přepínáním nabíjení ve 4 režimech (Constant Voltage; konstantní proud; Modulace udržovacího náboje; Modulace plovoucího náboje).
Nabíjení v režimu SMART nevyžaduje vaši pozornost, protože všechny programy řídící proces nabíjení byly velmi přesně navrženy pro příslušné typy baterií a jejich jmenovité napětí, aby byly uvedeny do co nejpřesnějšího stavu. U PM-PM-50B systém automatického snímání 12 V / 24 V nevyžaduje, aby uživatel nastavil příslušnou hodnotu na ovládacím panelu.
PWM (Pulse-Width Modulation) – je způsob regulace proudového nebo napěťového signálu s konstantní amplitudou a frekvencí, spočívající ve změně plnění signálu. Systém PWM napájí zařízení přímo nebo přes dolní propust, která vyhlazuje změny elektrického proudu a napětí.
Zobrazení procenta nabití umožňuje dodatečně zkontrolovat stav baterie. Velký displej vás informuje o aktuálním stavu nabití zobrazením informací v procentuálním systému.
Velmi vysoká účinnost nabíjení při kladných teplotách. S pomocí pokročilého řízení nabíjecích procesů je účinnost nabíječky 98%, díky čemuž je nesrovnatelná s tradičními typy usměrňovačů bez tohoto druhu technologie.
Technické parametry:

Podporované napětí baterie: 12 V / 24 V (pulzní dynamické)
Označení napětí pro 12 V: 8V – 14,5 V
Označení napětí pro 24 V: 18 V – 29 V
Kapacita baterie 12 V / 24 V: 6 Ah – 150 Ah
Nabíjecí proud: 0 A – 10 A
Proces nabíjení: 8 kroků (inteligentní nebo rychlý)
Provozní teplota: -30°C – 50°C
Účinnost: 98%
Podporuje baterie: VRLA, WET, GEL, EFB, AGM
Vestavěný ventilátor řízený MCU
Čistá hmotnost: 0,9 kg
Délka napájecího kabelu: 136 cm
Délka vodičů „+“ a „-„: 120cm
Technologie MCU (Microcontroller Unit); PWM (pulzně-šířková modulace), LCD
Obsah balení:

autonabíječka

Další produkty z kategorie Nabíječky a startovací boxy

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top