POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-30T

Oblíbený výrobek POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-30T pocházející od značky POWERMAT snadno najdete u nás se slevou! Akční cena od 2130 Kč
Cena: 2130 Kč

POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-30T
Zařízení má praktický úložný prostor pro napájecí kabel a vodiče se svorkami „+“ a „-„.
Kvalitní, automatická a přesná mikroprocesorová nabíječka baterií POWERMAT PM-PM-30T je ideální pro profesionální autoservisy a dílny, stejně jako v domácích garážích. Zařízení lze nabíjet proudem 12 V a 24 V.
Má funkci udržování energie. Nabíjením baterie nízkým proudem obnovíte její životnost a navíc se bude neustále nabíjet na maximální napětí.
Funkce BOOST vám pomůže nastartovat motor, pokud je baterie vybitá. Nabíječka umožňuje 300 sekund nabíjení vysokým proudem 30 A, takže krátké nabíjení rychle zvýší napětí baterie.

Nabíjení v 8 krocích:

KROK 1: DIAGNOSTIKA: analýza baterie, jejího stavu nabití a správného spojení mezi baterií a nabíječkou.
KROK 2: ODSÍŘENÍ: Rozpoznání sulfátové baterie, nabíjení nízkonapěťovým, vysokoproudým pulzním proudem odstraní síran z desek baterie a obnoví baterii na původní kapacitu.
KROK 3: ANALÝZA: kontrola, zda baterie není poškozena a zda může přijímat nabíjecí proud – zabraňuje nabíjení poškozené baterie.
KROK 4: MĚKKÝ START: pokud není baterie poškozena, začne nabíjení relativně nízkým proudem (asi 15%) a postupně se zvyšuje její hodnota.
KROK 5: HLAVNÍ NABÍJENÍ: Nabíjejte konstantním maximálním proudem, který se automaticky upravuje podle stavu nabití baterie, dokud není dosaženo 80 % kapacity baterie.
KROK 6: KONEČNÉ NABÍJENÍ: Nabíjejte klesajícím proudem a konstantním objememtage dokud není dosaženo 100% kapacity baterie.
KROK 7: ANALÝZA: Test nabití baterie v délce přibližně 2 minut – pokud úroveň nabití baterie po zastavení nabíjení neklesne, proces nabíjení je dokončen.
KROK 8: PULZOVÁNÍ: Sledujte objem baterietage a udržujte optimální nabití na 95-100 % kapacity pulzováním nabíjecího proudu.
Řízení MCU (mikroprocesoru)

Bezpečnostní prvky:

Ochrana proti přepólování – blokuje přenos energie na výstupní vodiče, pokud je detekováno připojení s obrácenou polaritou.
Ochrana proti zkratu – napájení výstupních vodičů bude zablokováno.
Přepěťová ochrana – Ochrana se aktivuje, když je nabíjecí napětí nastaveno na něco jiného, než je detekovaný parametr.
Funkce diagnostiky baterie – Nabíječka nepřetržitě monitoruje stav baterie a může hlásit chybu nabíjení ve formě chybového kódu.
Ochrana proti přehřátí – Nabíječka sníží proud nabíjení a dokonce se úplně vypne, pokud je zjištěno přehřátí. Po ochlazení usměrňovač automaticky obnoví provoz.
Technické parametry:

Výstupní parametry: 12 V – 2 / 4 / 6 / 8 / 10 / 15 A; 24 V – 3,5 / 7,5 A
Kapacita baterie 12 V: 2 Ah – 500 Ah
Kapacita baterie 24 V: 14 Ah – 250 Ah
Nabíjecí proud (BOOST – 12 V): 30 A (300 sekund)
Proces nabíjení: 8 kroků (automatický)
Provozní teplota: 0°C – 40°C
Podporuje baterie: VRLA, WET, GEL, EFB, AGM
Obsah balení:

autonabíječka

Další produkty z kategorie Nabíječky a startovací boxy

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top