POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-10T

Tento nejprodávanější produkt POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-10T od výrobce POWERMAT jednoduše můžete najít nyní levně. Akční cena již od 710 Kč
Cena: 710 Kč

POWERMAT Mikroprocesorová nabíječka baterií 12/24V PM-PM-10T
Zařízení má praktický úložný prostor pro napájecí kabel a vodiče se svorkami „+“ a „-„.
Kvalitní, automatická a přesná mikroprocesorová nabíječka baterií POWERMAT PM-PM-30T je ideální pro profesionální autoservisy a dílny, stejně jako v domácích garážích. Zařízení lze nabíjet proudem 12 V a 24 V.
Má funkci udržování energie. Nabíjením baterie nízkým proudem obnovíte její životnost a navíc se bude neustále nabíjet na maximální napětí.
Funkce rychlého nabíjení vám pomůže nastartovat motor, pokud je baterie vybitá. Usměrňovač lze nabíjet maximálním proudem 8 A.

Nabíjení v 5 krocích:

KROK 1: DIAGNOSTIKA: analýza baterie, jejího stavu nabití a správného spojení mezi baterií a nabíječkou.
KROK 2: ANALÝZA: kontrola, zda baterie není poškozena a zda může přijímat nabíjecí proud – zabraňuje nabíjení poškozené baterie.
KROK 3: HLAVNÍ NABÍJENÍ: Nabíjejte konstantním maximálním proudem, který se automaticky upravuje podle stavu nabití baterie, dokud není dosaženo 80 % kapacity baterie.
KROK 4: KONEČNÉ NABÍJENÍ: Nabíjejte klesajícím proudem a konstantním objememtage dokud není dosaženo 100% kapacity baterie.
KROK 5: ANALÝZA: Test nabití baterie v délce přibližně 2 minut – pokud úroveň nabití baterie po zastavení nabíjení neklesne, proces nabíjení je dokončen.
Řízení MCU (mikroprocesoru)

Bezpečnostní prvky:

Ochrana proti přepólování – blokuje přenos energie na výstupní vodiče, pokud je detekováno připojení s obrácenou polaritou.
Ochrana proti zkratu – napájení výstupních vodičů bude zablokováno.
Přepěťová ochrana – Ochrana se aktivuje, když je nabíjecí napětí nastaveno na něco jiného, než je detekovaný parametr.
Funkce diagnostiky baterie – Nabíječka nepřetržitě monitoruje stav baterie a může hlásit chybu nabíjení ve formě chybového kódu.
Ochrana proti přehřátí – Nabíječka sníží proud nabíjení a dokonce se úplně vypne, pokud je zjištěno přehřátí. Po ochlazení usměrňovač automaticky obnoví provoz.
Technické parametry:

Výstupní parametry (pomalé nabíjení: 12 V / 24 V – 4 / 3,5 / 2 / 1 A
Výstupní parametry (rychlé nabíjení: 12 V / 24 V – 8 / 6 / 4 / 2 A
Kapacita baterie 12 V: 10 Ah – 100 Ah
Kapacita baterie 24 V: 40 Ah – 200 Ah
Proces nabíjení: 5 kroků (automatický)
Provozní teplota: -10°C – 45°C
Podporuje baterie: VRLA, WET, GEL, EFB, AGM
Obsah balení:

autonabíječka

Další produkty z kategorie Nabíječky a startovací boxy

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top