POWERMAT Invertorová svářečka LCD 230V MIG MAG MMA TIG LIFT RTMSTF0001

Ve slevě tento produkt POWERMAT Invertorová svářečka LCD 230V MIG MAG MMA TIG LIFT RTMSTF0001 od známé značky POWERMAT jednoduše získáte zde teď právě levně. Právě lze objednat jen za 4350 Kč
Cena: 4350 Kč

POWERMAT Invertorová svářečka LCD 230V MIG MAG MMA TIG LIFT RTMSTF0001
Tato svářečka značky Powermat je invertorová svářečka založená na vysoce výkonných IGBT tranzistorech. Je vybaven snadno čitelným LCD displejem zobrazujícím aktuální svařovací proud nastavený tlačítky. Svařovací stroj je vybaven ventilátorem, který ochlazuje elektroniku a další komponenty, a také tepelným senzorem, který chrání zařízení před přehřátím.
Zařízení má synergickou svařovací funkci, díky které je možné získat nejvyšší kvalitu svaru při svařování všech svařitelných materiálů – zejména těch z nerezové oceli a hliníku.
Elektronika zařízení je založena na tranzistorech IGBT, které kombinují výhody dvou typů tranzistorů: snadné ovládání tranzistorů s efektem pole a vysoké průrazné napětí a rychlost spínání bipolárních tranzistorů. Svařovací proud je velmi stabilní, což zaručuje dokonalý svar. Díky technologii IGBT je zařízení lehčí a úspornější ve spotřebě energie.
Vestavěné automatické funkce, které vám usnadní práci:

HOT START, běžně známý jako horký start, umožňuje dočasně zvýšit svařovací proud nad hodnotu nastavenou svářečem. HOT START funguje při zapálení oblouku a je navržen tak, aby zabránil přilepení elektrody k materiálu. Je to skvělá pomůcka při zapalování elektrody.
ANTI STICK řeže/minimalizuje svařovací napětí a proud v případě zkratu mezi elektrodou a svařovaným materiálem. ANTI STICK umožňuje svářeči snadnější odtržení elektrody.
ARC FORCE stabilizuje klenbu bez ohledu na její délku. Snížením hodnot funkce poskytuje měkký oblouk a menší hloubku průvaru, zatímco zvýšení hodnot funkce má za následek hlubší průvar a možnost svařování krátkým obloukem. Při nejvyšší hodnotě funkce ARC FORCE je možné „vtlačit elektrodu do lázně roztaveného kovu a materiál propálit. Tento model má automatické nastavení ARC FORCE.
VRD je systém redukce napětí, který je navržen tak, aby vypnul napájení během několika milisekund po dokončení svařování. Tato funkce je také zodpovědná za snížení napětí na potažené elektrodě na bezpečnou úroveň. Funkce VRD zapíná a vypíná svařovací výkon, když elektrický odpor mezi elektrodou a obrobkem měřený během provozu dosáhne příslušné úrovně. Když stroj není v provozu, VRD automaticky sníží napětí sekundárního okruhu mezi svařovacími hroty ze 105 V na 14-24 V (to trvá několik milisekund).
Plně automatický posuv drátu.
Díky použití tranzistorové technologie IGBT je účinnost zařízení až 60%.
Synergický režim – funkce, která umožňuje nastavit automatický výběr parametrů.
Není potřeba ochranných plynů – vhodné při použití samostínících vodičů.
Svařovací schopnosti tohoto svářecího stroje:

Svařování FCAW – Obloukové svařování v ochranné atmosféře (FCAW) je průmyslový proces s mnoha aplikacemi. Nejprve vyrábí vlastní štít, který pomáhá chránit oblouk, vypořádává se s nečistotami na oceli a vytváří rychle tuhnoucí strusku na svarovém kovu.
Svařování obalenou elektrodou – Svařování obalenou elektrodou se také nazývá MMA (Manual Arc Welding) a je nejstarší a nejuniverzálnější metodou obloukového svařování.
Svařování TIG – Svařování TIG je metoda, která umožňuje získat svary nejvyšší kvality. Svařovací oblouk žhne mezi žáruvzdornou, netavící se wolframovou elektrodou a obrobkem. Inertní plyn, podle kterého je metoda pojmenována, vytváří atmosféru bez kyslíku a zabraňuje chemickým reakcím v kapalné svarové lázni. Výsledkem jsou hladké, rovnoměrné a bezpórové svary. Přídavný materiál se přivádí ručně nebo z podavače drátu.
Technické parametry:

Spotřeba energie FCAW: 6,1 kVA
Příkon TIG: 5,8 kVA
Spotřeba energie MMA: 5,8 kVA
Metody svařování: FCAW FLUX/MMA/LIFT-TIG
Rozsah svařovacího proudu FCAW 0,8: 35 – 210 [A]
Rozsah svařovacího proudu FCAW 0,9: 50 – 210 [A]
Rozsah svařovacího proudu obalenou elektrodou: 20 – 210 [A]
Rozsah svařovacího proudu TIG: 15 – 210 [A]
Pracovní cyklus svařovacího proudu 100%: (FCAW / TIG LIFT – 155 A)
Pracovní cyklus svařovacího proudu 60%: (FCAW – 210 A)
Pracovní cyklus svařovacího proudu 100%: (MMA – 155 A)
Pracovní cyklus svařovacího proudu 60%: (MMA – 210 A)
Podporované průměry vodičů: 0,8 / 0,9 [mm] – samostínění
Svařovací napětí FCAW: 15,5 – 24 [V]
Svařovací napětí MMA / TIG: 20,8 – 28 [V]
Provozní režimy: Synergické
Podporované cívky drátu: max. do 1 kg
Obsah balení:

Držák objemu (-): 200 cm
Držák elektrody MMA (+): 200 cm / průměr zátky 9mm 16-25
MIG / MAG hořák: 250 cm
Kontaktní špičky: 2x 0.9; 1x 0.8 [mm]
Oboustranný nosný drát: 0,8 mm a 0,9 mm; typ U
Svářečská maska
Kartáč s kladivem
Samostínící drát (tavidlo) typ E71T-GS 0,8 mm – 0,45 kg
Univerzální klíč

Další produkty z kategorie Svářečky

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top