POWERMAT Adaptér řetězové pily pro úhlovovou brusku RTPAS0051

Tento kvalitní a levný kus POWERMAT Adaptér řetězové pily pro úhlovovou brusku RTPAS0051 pocházející od značky POWERMAT získáte u nás opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 330 Kč
Cena: 330 Kč

POWERMAT Adaptér řetězové pily pro úhlovovou brusku RTPAS0051
Brusný nástavec řetězové pily je perfektní sada pro každého kutila. Umožní vám přeměnit vaši akumulátorovou nebo síťovou brusku na motorovou pilu. Výsledkem je, že jedno zařízení získá další funkce a poskytne vám více možností.

Díky němu snadno stříháte větve, dobře poslouží i při drobných truhlářských pracích.
Vhodná pro většinu síťových a akumulátorových brusek, včetně brusek Powermat – RED TECHNIC – RTSZK0013

Sada umožňuje montáž na brusky s velikostí kotouče: 115 mm, 125 mm (v případě některých brusek vyžaduje instalace použití gumové redukce, která je součástí sady)
Nástavec má zabudovaný systém mazání řetězu. Jednoduše doplňte nádrž doporučeným mazivem. Bez něj nebude zaručena správná funkce.
POZOR! Bruska NENÍ SOUČÁSTÍ balení a výkon pily závisí na výkonu brusky.

Přesnost

Díky vysoce kvalitnímu kotouči zajišťuje tento nástavec hladký a přesný řez. Pila poskytuje plynulou manévrovatelnost a umožňuje dokonale rovné řezy
Snadná montáž

Nástavec byl navržen s ohledem na ergonomii, lehkost a pohodlí při instalaci. Instalace je rychlá a snadná, takže budete v provozu během chvilky. Bez ohledu na vaše zkušenosti je použití tohoto nástavce neuvěřitelně snadné a intuitivní.
Vysoce kvalitní

Bez ohledu na to, s jakým typem materiálu máte co do činění, tato sada je schopna splnit požadavky. Materiály použité při výrobě nástavce jsou odolné a také zajišťují bezpečnost při provozu.
Technické parametry:

Délka lišty: 12″
Šířka hnacího článku: 1,3 mm
Obsah balení:

1x adaptér (nástavec) řetězové pily
1x přídavná rukojeť
1x ochranný kryt
1x 12″ vodicí lišta
2x 12″ řetěz
1x imbusový klíč
Montážní šrouby M10, M12 a M14
Montážní prvek (gumová redukce)

Další produkty z kategorie Řetězové pily

Další produkty od výrobce POWERMAT


Top