La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá

Tento kvalitní a levný výrobek La Nordica Extraflame Noris Plus Lux bílá od výrobce La Nordica Extraflame seženete na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nabídky již od 134430 Kč
Cena: 134430 Kč

Nová hermeticky utěsněná kamna Noris Plus Lux z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Mají následující přednosti:

Dvojité potrubí se dvěma speciálními motory s délkou až 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné + AIR ZONE CONTROL, žhavicí svíčka pro rychlé zapalování, samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem, větrání a kanalizace s PRO AIR SET UP, nové topeniště «5 hvězd», topeniště a ohniště z litiny, vyjímatelná zásuvka na popel, bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet, sonda ve spalovací komoře, funkce AIR ZONE CONTROL pro kanalizaci, Easy Setup, Easy Control, Self Control, FPC – Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času, Integrace domácí automatizace „Alexa“ (Amazon). Služba „Alexa“ (Amazon) a periferní zařízení nejsou součástí dodávky.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android) – prodává se samostatně.

Varianty provedení: obklad ocel + kachle v barvě tortora nebo bílá
Typ kamen Kachlová
Typ kamen Litinová

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce La Nordica Extraflame


Top