La Nordica Extraflame Noris Plus bronz

Tento unikátní kus La Nordica Extraflame Noris Plus bronz od značky La Nordica Extraflame jednoduše získáte tady teď skutečně levně. Nabídka od 127360 Kč
Cena: 127360 Kč

Nová hermeticky utěsněná kamna Noris Plus z řady „Evoution line“ pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Mají následující přednosti:

Dvojité potrubí se dvěma speciálními motory s délkou až 8 metrů, termostatovatelné a vyloučitelné + AIR ZONE CONTROL, žhavicí svíčka pro rychlé zapalování, větrání a kanalizace s PRO AIR SET UP, samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem, nové topeniště «5 hvězd», topeniště a ohniště z litiny, vyjímatelná zásuvka na popel, bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet, sonda ve spalovací komoře, Easy Setup, Easy Control, Self Control, funkce AIR ZONE CONTROL pro kanalizaci, FPC – Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času, integrace domácí automatizace „Alexa“ (Amazon). Služba „Alexa“ (Amazon) a periferní zařízení nejsou součástí dodávky.

Možnost přikoupit Wifi modul pro dálkové spouštění a ovládání (iOS + Android) – prodává se samostatně.

Varianty provedení: obklad ocel v barvě tortora, bílá nebo bronz
Typ kamen Litinová
Typ kamen Nerezová ocel

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce La Nordica Extraflame


Top