KRATKI biokrb BRAVO 2 TÜV – měď (VÝPRODEJ)

Tento zlevněný produkt KRATKI biokrb BRAVO 2 TÜV - měď (VÝPRODEJ) od odblíbeného výrobce KRATKI snadno naleznete na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídka již od 6060 Kč
Cena: 6060 Kč

Oheň, teplo a krb jsou už od dávných dob symbolem domova, lásky a štěstí. Bohužel, ne každý však má dnes ideální podmínky pro to, aby si krb mohl vybudovat. Proto přicházíme s novinkou, u které už není třeba řešit, zda máte doma komín nebo finanční prostředky pro výstavbu klasického krbu. Bio krb je ideálním řešením pro rodiny, které nežijí v rodinných domech s komínem, ale i pro kanceláře, hotely, salony i restaurace, které tak mohou své prostory povýšit na jinou úroveň.
Naše nástěnné biokrby jsou velice mobilní, splňující i dekorační úlohu a finančně jsou dostupné pro každého. Bio-krbyv sobě spojují účelnost, účelnost, moderní design a luxus. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, ať už to nerez či tvrzený plech.
Nástěnný BIOKRB BRAVO 2 – MĚĎ je nenáročným výrobkem, který uspokojí absolutně každého. S tímto produktem Vám odpadají veškeré starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Není třeba vynášet popel a v obytné části domu neesteticky skladovat dřevo. Při topení nevzniká žádný kouř ani nepříjemný zápach, při spalování vzniká pouze oxid uhličitý, který je neškodný a voda.
Bio krby na stěnu si najdou své místo v každém interiéru, ale je zapotřebí vzít do úvahy skutečnost, že každý plamen odebírá z místnosti kyslík. To jak se toto projeví, záleží od velikosti místností a krbu. Středně velké místnosti odebírají kyslík přibližně jako dva hořící hořáky na plynovém sporáku.Z tohoto důvodu se po každém vyhoření paliva doporučuje vyvětrat, případně v průběhu hoření nechat pootevřené okno.
Palivem bio krbů je bio-líh, který je absolutně ekologický, vyráběný na rostlinném základě. Zaručuje, že hoří krásným a přirozeným plamenem.
Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny
K biokrbu doporučujeme zakoupit dekorativní keramické dřevo či kameny, které mají jak designový, tak i sálavý účinnek.
Zajímají Vás informace o Bio-krbech? Máme pro vás připraven článek „Biokrby doma vytvoří pohodovou atmosféru“

Další produkty z kategorie Krby

Další produkty od výrobce KRATKI


Top