Kraft&Dele plynový ohřívač KD11701 s termostatem a regulátorem tlaku – 40 kW

Tento unikátní kus Kraft&Dele plynový ohřívač KD11701 s termostatem a regulátorem tlaku - 40 kW od top výrobce Kraft&Dele snadno najdete právě se slevou. Právě teď jen za 2600 Kč
Cena: 2600 Kč

Kraft&Dele plynový ohřívač KD11701 s termostatem a regulátorem tlaku – 40 kW
Plynový ohřívač Kraft & Dele model KD11701 o výkonu 40 KW na plyn propan-butan (LPG). Ohřívač má zabudovaný termostat s regulací teploty a digitální displej, díky kterému snadno nastavíte požadovanou teplotu okolí. Ohřívač pracuje automaticky v závislosti na nastavení teploty.
Plynové ohřívače značky Kraft&Dele jsou ve svém cenovém segmentu jedním z nejlepších přístrojů na trhu. Jejich vysokou účinnost s maximální úsporou paliva (plynu) zajišťuje speciálně navržená spalovací komora.
Plynové ohřívače jsou široce používaná ve stavebnictví, skladech, chovech zvířat, domácnostech, chatách a všude tam, kde je zajištěno správné větrání.
Jedná se o bezpečné, odolné a snadno použitelné zařízení. Stačí připojit plynovou láhev a dmychadlo je připraveno k použití.
Zařízení na propan-butanový plyn produkuje čistý a teplý vzduch. Spalovací proces probíhá v otevřené spalovací komoře, vzduch nasávaný ventilátorem je ohříván a následně vyfukován z topidla. Nevyžaduje komín, pouze musí být zajištěn přívod vzduchu pro správné spalování.

Další produkty z kategorie Plynové konvektory

Další produkty od výrobce Kraft&Dele


Top