Kraft&Dele kotoučová pásová bruska 600W KD1730

Zlevněný produkt Kraft&Dele kotoučová pásová bruska 600W KD1730 pocházející od značky Kraft&Dele můžete najít právě teď za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 2524 Kč
Cena: 2524 Kč

Kraft&Dele kotoučová pásová bruska 600W KD1730
Stolní bruska značky Kraft&Dele s označením KD1730 je profesionální nástroj s výkonem 600 W. Zařízení vyniká vysokou kvalitou zpracování, vyrobené s použitím nejnovější technologie založené na ověřené konstrukci. Toto provedení zajišťuje dlouhou životnost zařízení, přesnost práce a bezvibrační provoz.
Bruska je vybavena kovovým pouzdrem a ochrannými kryty proti jiskření, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při práci s nástrojem. Vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost brusky. Stolní bruska se hodí do každé domácnosti a domácí dílny. Zařízení je určeno pro práci na suché broušení.
Modul kotoučové brusky má sklápěcí desku umožňující práci kolmo k disku (v rozsahu 0-45 stupňů), zatímco stolní pás má možnost práce jak vodorovně, tak i svisle (v rozsahu 0-90 stupňů).
Stroj umožňuje provádět operace broušení dřevěných prvků podélně, příčně i diagonálně. Deska je vyrobena z litiny, což zajišťuje stabilitu konstrukce a nedochází ke zkreslení pod vlivem tlaku. Povrch stolu je frézován pro zvýšení přilnavosti obráběného materiálu.
Malé rozměry a váha zajišťují snadné přenášení zařízení, zatímco použité montážní otvory po přišroubování zajišťují pevné a stabilní umístění nástroje na pracovním místě.

Další produkty z kategorie Brusky

Další produkty od výrobce Kraft&Dele


Top