KRAFT&DELE Kalové čerpadlo s drtičem do septiku a studny 2” 3100W KD761

Vynikající výrobek KRAFT&DELE Kalové čerpadlo s drtičem do septiku a studny 2” 3100W KD761 od populárního výrobce Kraft&Dele jednoduše pořídíte tady teď skutečně levně. Cena již od 1627 Kč
Cena: 1627 Kč

KRAFT&DELE Kalové čerpadlo s drtičem 3100W KD760
Toto kalové čerpadlo s drtičem KRAFT&DELE je určeno pro čerpání vody ze septiků, studní, rybníků a podobných zdrojů s velkým množstvím nečistot. Díky svému výkonu 3.100W a kapacitě až 25.000 l/h je schopné zvládnout náročné čerpací úkoly.

Navíc je vybaveno drtičem, který rozdrtí větší nečistoty a zabraňuje tak ucpání čerpadla
Čerpadlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, včetně litiny, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost. Je hermetické a zcela ponorné, což znamená, že je vhodné pro čerpání vody i z hlubších zdrojů. Vývod na hadici má velikost 2 palce (52 mm).
K čerpadlu je možné použít hadice gumové o velikosti 2 palce v délkách 20, 50 nebo 100 metrů, které se snadno nasadí a upevní pomocí montážních pásků. Pokud je nutné, lze dokoupit náhradní zozmělňovací nůž pro čerpání velkých nečistot.
Celkově je toto kalové čerpadlo s drtičem KRAFT&DELE výkonným a spolehlivým zařízením pro čerpání vody z různých zdrojů s vysokým množstvím nečistot.

Díky plováku disponuje funkcí automatického vypnutí

Další produkty z kategorie Čerpadla

Další produkty od výrobce Kraft&Dele


Top