Higher univerzální hliníkový žebřík 3×10

Tento exkluzivní kus Higher univerzální hliníkový žebřík 3x10 pocházející od značky HIGHER snadno najdete na našich stránkách téměř zdarma! Cena od 4620 Kč
Cena: 4620 Kč

Higher univerzální hliníkový žebřík 3×10
Tento žebřík je pravděpodobně nejvíce univerzální žebřík na trhu! Může být použit jako samostatně stojící žebřík s rozšířenými částmi nebo jako opěrný žebřík. Je také možné použít žebřík s jedním, dvěma nebo třemi roztaženými prvky. Tento žebřík je jediný, který se dokáže postavit na schody nebo do nerovného terénu.
Certifikát TÜV
Toto je značka kvality a bezpečnosti, která byla ověřena a certifikována TÜV, což je produkt od jednoho z největších výrobců v Evropě. To je ve srovnání s pseudo-německými výrobci, kteří jsou na trhu méně než rok.
HIGHER 3×9 žebřík
Tento hliníkový žebřík má 3 části, každá s10 lisovanými, drážkovanými stupni o rozměru 28x28mm. Podélné části hliníkového žebříku HIGHER jsou vyrobeny z profilovaného hliníku o rozměru 70x20mm. Kluzké a bezpečné roztažení žebříku je zajištěno silnými hliníkovými vodicími lištami. Díky kompaktním rozměrům (délka pro přepravu je 2,86 m) a nízké hmotnosti 15,2 kg je tento hliníkový žebřík pohodlný pro použití a snadný na přepravu.
Bezpečnost a spokojenost
Hliníkový žebřík HIGHER 3×10 s pracovní výškou 7,55 m je vybaven stabilizátorem širokým 90cm (příčníkem), který poskytuje stabilní a spolehlivou oporu celé konstrukci. Díky pevnému zpracování může hliníkový žebřík unést až 150 kg a je certifikován normou EN-131, což je rozhodující pro správně vyrobený žebřík. Toto prohlášení vám dává jistotu, že produkt, který obdržíte, splňuje všechny bezpečnostní a kvalitativní normy.

Technické parametry:

Přepravní délka: 286 cm
Celková délka: 625 cm
Pracovní výška: 755 cm
Boční profil: 2 x 7 cm
Délka stabilizátoru: 90 cm
Maximální nosnost: 150 kg (podle EN-131)
Záruční doba: 2 roky

Další produkty z kategorie Žebříky a schůdky

Další produkty od výrobce HIGHER


Top