Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g

Kvalitní a velmi žádaný kus Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g s osvědčenou značkou EXPRES MENU jednoduše najdete tady za výprodejovou cenu. Akční cena od 189 Kč
Cena: 189 Kč

Expres Menu Krůtí ragú s fazolemi 2 porce 600g
Inspirace pro tento pokrm pochází z tradičního francouzského jídla Cassoulet. Během postupného vaření se bílé fazole, kousky krůtího masa, kořenová zelenina, různé koření a chutná klobása mění v lahodnou pochoutku.
Složení:bílé fazole, krůtí maso (33 %), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), cibule, vepřová klobása (vepřové maso 86 %, voda, bramborový škrob, sůl, vepřový protein, koření), uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, sůl kamenná, paprika mletá, pepř mletý, kmín.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Další produkty z kategorie Hotová jídla

Další produkty od výrobce EXPRES MENU


Top