Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g

Zlevněný výrobek Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g od oblíbené značky EXPRES MENU jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě opravdu levně. Akční cena již od 109 Kč
Cena: 109 Kč

Expres Menu Krůta na asijský způsob 1 porce 300g
Krůtí maso podávané v omáčce zeleninové směsi, která obsahuje čerstvý pórek, žampiony, papriku, zelí, sójové klíčky, chilli, bambusové výhonky a houbu Jidášovo ucho.
Složení:krůtí maso (33 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), zelí bíle, mrkev, pórek, houba Jidášovo ucho, paprika, sójové klíčky, bambusové výhonky, cibule, žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, pepř, chilli.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Další produkty z kategorie Instantní jídla

Další produkty od výrobce EXPRES MENU


Top