ARTISS Zahradní gril G2 Corten s deskou z nerezové potravinářské oceli

Tento kvalitní a levný výrobek ARTISS Zahradní gril G2 Corten s deskou z nerezové potravinářské oceli od oblíbené značky ARTISS seženete právě zde se slevou! Nabídky od 63921 Kč
Cena: 63921 Kč

Venkovní grilování se stává populárnějším tématem než kdy dřív. Především se hodí na zahradní slavnosti a oslavy. Abyste si mohly vychutnat perfektní grilovačku, poradíme vám, jak se vyznat v grilech.
Nejčastěji se setkáme s kontaktními grily, které se hodí i na terasu či s jinými elektrickými variantami, které se hodí na domácí využití. Je pochopitelné, že pokud chcete na zahradě za vaším domem grilovat, a mít kvalitně připravené jídlo, musíte se podle toho zařídit. Otázkou tedy je, jaké venkovní grily koupit.
Pokud mluvíme o zahradních grilech, většina lidí hned myslí na obrovské kovové bedny s víkem a utíká do nejbližšího obchodu. Ale, jde to i jinak. Designově lepší a prostorově výhodnější. Při výběru grilu si vždy všímejte velikosti grilovací plochy, zda nabízí výměnu částí a jaké nabízí příslušenství.
Produkty nabízené naší firmou jsou vyráběné ze špičkové oceli a vybrat si můžete z několika tvarů a barev. V nabídce si lze vybrat velké ocelové drily s grilovacími deskami z uhlíkové oceli a nerezové potravinářské oceli. Ke grilu se dokupuje grilovací karbonová mřížka s podstavcem, která vám poskytne velkou plochu pro grilování. Grily jsou konstruovány tak, aby se mohly využívat po celý rok na čerstvém vzduchu. Všechny části jsou vyměnitelné v různých barvách a formách. Díky propracovanějšímu systému, než mají ostatní grily, se deska může rozpálit až na 400°C. Na grilech můžete připravovat různé pokrmy, od masa po čerstvou zeleninu a ovoce. Po dokončení pokrmů v grilu, můžete i nadále udržovat oheň na efekt a pro zahřání. Úložní prostor pro dřevo je hned pod krbem, takže nemusíte neustále někam odbíhat. Základna je doplněna o nastavitelné nožky. A je navržena tak, aby byl usměrněn proud vzduchu, což napomáhá lepšímu a rychlejšímu založení ohně a minimalizace kouře. Gril vyžaduje údržbu po každém vaření. Umýt desku, vyndat popelník a vysypat obsah. Zbavit gril nečistot a připálenin. Gril vždy nechte umístit na tvrdém a stabilním, především rovném povrchu.
Grilovací deska z uhlíkové oceliS grilovací deskou z uhlíkové oceli připravíte skvělé krevety, zeleninu a ryby. Díky držení tepla a rovnoměrnému zahřívání dodává pokrmu úžasnou grilovanou chuť. Uhlíkové desky se vyrábí 10 mm silné. Desky se vyrábějí o velikosti 90 x 90 cm.
Grilovací deska z nerezové potravinářské oceliGrilovací deska z nerezové potravinářské oceli, se hodí zejména na přípravu masa a zeleniny. Je vyráběná z nerezavějící oceli opět o rozměru 90 x 90 cm.
V příslušenství najdete tolik potřebné grilovací mřížky a poklopy k zahradním grilům od značky ARTISS. Grilovací mřížka funguje ve dvou fázích. Při první je jen jako disk vložena do volného místa v grilu a vytvoříte tak celistvou desku. Nebo z mřížky vysunete nožičky a ty zaklapnete a upevníte do otvoru grilu. Záleží na vás, jakou techniku chcete použít.

Další produkty z kategorie Luxusní grily ARTISS

Další produkty od výrobce ARTISS


Top