Alpen Camping univerzální plyn 300ml

Tento neodolatelný výrobek Alpen Camping univerzální plyn 300ml originál od výrobce ALPEN CAMPING snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za akční cenu! Akční cena od 37 Kč
Cena: 37 Kč

Plyn pro plnění zapalovače, hořáků a flambovacích pistolí Alpen Camping 300 ml
Jsme si jisti, že náš lehčí plyn si můžete vzít s sebou kamkoli, bez ohledu na převládající podmínky. Tento tekutý plyn lze bezpečně a pohodlně dávkovat pomocí pěti různých plnicích hrotů, které jsou součástí balení. Vyměnitelné nástavce a aplikátory, jsou vhodné pro jakýkoli typ zapalovače, minihořáku či flambovací pistole. Zapalovač je ve speciálním kovovém obalu, díky kterému je odolný proti mechanickému poškození.
Obsah produktu nemusí být použit jednou, palivo v plechovce může být dávkováno v libovolném množství až do jeho konečné spotřeby.
Jak mám používat plyn Alpen GAS?
Úroveň bezpečnosti plnění závisí nejen na vlastnostech našeho výrobku, ale také na způsobu jeho použití. Z tohoto důvodu stojí za to připomenout, jak správně používat lehčí plyn, který nabízíme.

Špička aplikátoru by měla být nastavena (vybrána) dle typu plněného zařízení
Nádoba by měla být držena tryskou směrem dolů… vzhůru nohama
Umístěte trysku do plnicího ventilu
Po dokončení plnění počkejte alespoň 15 sekund, aby se vstřikovaný přebytečný plyn mohl odpařit
Odstraníme námi používaný hrot a obal pevně uzavřeme plastovým uzávěrem

UPOZORNĚNÍ: Plyn Alpen GAS by měl být skladován na místě, které není vystaveno slunečnímu záření při a pokojové teplotě!

Další produkty z kategorie Kartuše a palivové láhve

Další produkty od výrobce Alpen Camping


Top