KRATKI kachlová kamna WK 440 – krém lesklá

Ve slevě tento kus KRATKI kachlová kamna WK 440 - krém lesklá od populární značky KRATKI získáte u nás teď v akci. Ceny již od 26589 Kč
Cena: 26589 Kč

Kachlová kamna WK 440 – krém lesklá
Jedná so krbová kamna vyrobená z prvotřídní ocele, díky které odolává vysokým teplotám. Topeniště (spalovací komora) je vyložena novým keramickým materiálem ACUMOTTE, který spolu s třístupňovým spalováním výrazně zvyšuje účinnost krbových kamen, tak jejich spotřebu.
Kachlová kamna jsou vyhotovena ve stylu RETRO s lesklou dlažbou. Kachlová obezdívka krbových kamen má na svědomí prodloužení sálání tepla z kamen, což je následně i dalším zdrojem tepla po vyhasnutí.
Kachlová kamna KRATKI jsou kamna na tuhá paliva jako je dřevo a dřevěné brikety s ručním plněním protipožárními dvířky. Tato kachlová kamna KRATKI slouží jako přídavný zdroj tepla v místnostech, kde jsou instalovány. Díky kvalitě za kterou si výrobce firma Kratki stojí mají kamna prodlouženou záruku na 5 let.
Kachlové kamny z Kratki.pl se považují za pece na pevné palivo s ručním naplněním paliva a uzamykatelnými protipožárními dveřmi. Slouží jako přídavný zdroj tepla v místnostech, kde jsou instalovány.

Další produkty z kategorie Krbová kamna

Další produkty od výrobce KRATKI


Top