Vytápějte svůj dům levně a ekologicky, díky našim krbům s teplovzdušnými a teplovodními krbovými vložkami.

Ekologické vytápění domu

HomeVytápění domu

Vytápění domu

V současné době se díky vysokým cenám energií stává krb, či kamna stále důležitějším topným médiem, jelikož dnešní krbové vložky či krbová kamna nevytápějí pouze jednu místnost, ale díky horkovzdušným rozvodům teplovodním výměníkům se stále více podílejí na vytápění celých objektů.

Na našem trhu existuje nepřeberné množství materiálů a konstrukčních řešení a není v možnostech laika jaký zdroj tepla a způsob vytápění zvolit.

Teplovzdušné vytápění

Teplovzdušné vytápění představuje jednoduchou a zároveň i levnější variantu vytápění k jejíž realizaci jsou kromě krbové vložky potřeba hliníkové hadice, izolace, mřížky na vývody do místností a v případě vzdálenějšího rozvodu tepla i ventilační jednotky. Výhodou této varianty jsou již zmíněná cena a okamžitý přenos tepla.

Teplovodní vytápění

Sofistikovanějším způsobem vytápění je použití teplovodní krbové vložky, kterou lze zapojit do již existujícího rozvodu a vytápět tak i rozsáhlejší prostory pomocí topení. Výhodou takového řešení je, že ho lze kombinovat i s jiným způsobem vytápění, například plynem a kombinovat tak oba způsoby podle potřeby. Důležité ovšem je zvolit vhodnou krbovou vložku s dostatečným výkonem, aby umožňovala vytápění všech prostor.

Jaký způsob vytápění zvolit

Díky velkému množství variant a typů krbový vložek je vhodné konzultovat všechny varianty s odborníkem, který pro vás připraví návrh nejlepšího řešení co se týká ceny, výkonu ale i vzhledu vašeho krbu. Všechny naše projekty jsou uzpůsobeny přímo na míru, nabízí se tedy nepřeberné množství variant od tradičních cihlových až po moderní krby s čistými liniemi.

Kontakt: Tel.: 377 955 596 Mobil: 606 102 683 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky na Facebooku

Novinky a fotogalerii krbů a kachlových kamen naleznete na našem facebooku.

Kontakt / Návrhy krbů

Jaroslav Hanza
Tel.: 377 955 596
Mobil: 606 102 683
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde nás najdete...

Joomla templates by Joomlashine